Uyarı!

Bu blogda sinema, kitap ve müzik ile ilgili yazılar bulabileceğiniz gibi; deli saçması üretimlerimizle de karşılaşabilirsiniz.

Yazarlar

Metallica By Request, 13 Temmuz, İstanbul

2014/03/18

13 Temmuz Metallica İstanbul konseri ile ilgili gelişmeler devam ediyor.Konser kesinleşti, grup resmi sitelerinde tur tarihleri arasında İstanbul'a yer verdi. 13 Temmuz akşamı Metallica sevenleri ile Maslak İTÜ Stadyumu'nda buluşacak. Bilet fiyatları 15 Nisan'a kadar 150 TL'den başlarken, 15 Nisan itibari ile 175 TL'den satışlara devam edilecek. 

2014 yılındaki konserlerinde değişiklik yapmaya karar veren Metallica, 18 şarkıdan oluşacak konser playlist'ini seyircilerin belirlemesine karar verdi. Metallica By Request adı verilen bu site üzerinden, izleyiciler oylama ile konserde çalınmasını istedikleri şarkılara oy verebilecekler. 

Biletleri bugün satışa çıkan İstanbul konseri için Master of Puppets, One ve Fade to Black şarkıları şu an için önde gidiyor. Konser gününe kadar devam edecek olan oylamaya bilet aldıktan sonra, size bildirilecek olan kod ile bu adresten katılabilirsiniz. Biletlerin satışı ise Biletix üzerinden yapılmakta. 

Konseri izleyecek şanslı Metallica severlere şimdiden iyi seyiler. 

0 Yorum: