Uyarı!

Bu blogda sinema, kitap ve müzik ile ilgili yazılar bulabileceğiniz gibi; deli saçması üretimlerimizle de karşılaşabilirsiniz.

Yazarlar

Batman: The Riddler Rekabeti Üst Seviyede

2010/08/11


Temmuz 2012'de gösterime girecek yeni Batman filminde The Riddler rolünün adayları arasına iki önemli isim daha eklendi.

Yönetmenliğini Christopher Nolan'ın yapacağı serinin üçüncü filminde, The Riddler rolü için öne çıkan adaylar Benjamin Ciaramello ve Inception'dan hatırlayacağımız Joseph Gordon-Levitt'di. Rol için rekabet arttı, listeye Leonardo Di Caprio ve Tom Hardy de dahil oldu.

2012 yılında gösterime girecek yeni Mad Max filminde Max Rockatansky rolünü kapan Tom Hardy, yeni Batman filmindeki The Riddler rolünü de kaparsa kariyer yılını yaşayabilir.

Joseph Gordon-Levitt ise Killshot ve 500 Days of Summer ile tırmanışa geçen kariyerine The Riddler rolünü de eklemeye en yakın isim olarak görülürken bir anda geri plana düşmüş durumda. Diğer yandan Leonardo Di Caprio, 1995 yılında Jim Carrey'nin hayat verdiği The Riddler rolüne daha yakın görülüyor yayılan haberlere bakarsak.

Tüm bu isimlere bakınca Benjamin Ciaramello adı sönük kalıyor. Bütçe gibi bir kaygının göz önünde olmayacağını varsayarsak, Inception'da gerçekten harika iş çıkaran üçlüden birini The Riddler olarak izleyeceğimizi söyleyebiliriz sanıyorum.

Saydığımız isimlerden birine, her daim Nolan projelerinde yer alan ve önceki Batman filmlerinde de yarasa kıyafetini giymiş Christian Bale eklenecek. Michael Caine, Gary Oldman ve Morgan Freeman da yerlerini koruyan isimler.

Henüz filme dahil olup olmayacağı kesinleşmeyen Catwoman karakteri için düşünülen isimler de gayet ilginç; Cher, Kate Beckinsale, Angelina Jolie ve Megan Fox (itiraf edin, hepinizin favorisi Kate Beckinsale).

2012'de gösterime girecek filmin dev kadrosu bununla da sınırlı kalmayacak gibi görünüyor. Johnny Depp, Eddie Murphy ve Shia LeBeouf de çeşitli rollerde karşımıza çıkabilir.

Bize de yeni bir Nolan filmini beklemek düşüyor.

0 Yorum: